KUFERKI

KUFERKI

Kuferki kosmetyczne

Kuferki kosmetyczne to podstawa wyposażenia profesjonalnych stylistek paznokci

Duża ilość kosmetyków czy lakierów do paznokci wymaga odpowiedniego przechowywania. Znakomicie sprawdzą się wówczas profesjonalne kuferki kosmetyczne. To nie tylko sposób na organizację miejsca w salonie, ale możliwość przenoszenia kosmetyków w przypadku pracy w terenie.

Dostępne w naszej ofercie kuferki kosmetyczne to wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Nasze kuferki kosmetyczne umożliwiają rozłożenie całego sprzętu dzięki systemowi połączonych półek. Posiadają także starannie wykonane rączki, które doskonale sprawdzają się przy przenoszeniu. Kuferki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każda profesjonalistka może wybrać dla siebie ulubiony odcień.

Kuferki kosmetyczne to doskonały sposób na organizację

Pozwalają przechowywać wszystkie potrzebne kosmetyki i przybory w jednym miejscu oraz przenosić je, co jest szczególnie ważne dla manicurzystek, które odwiedzają klientki w ich domach. Kuferki kosmetyczne są niezwykle praktycznym i wygodnym organizerem, który ułatwia pracę i pozwala łatwo znaleźć te rzeczy, których akurat potrzebujemy. Pozwala też zaoszczędzić, bo zapobiega zgubieniu drobiazgów lub ich przeoczeniu. Sprawdź naszą bogatą ofertę.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Do góry