lampy uv / led

lampy uv / led

Lampa do paznokci hybrydowa

W skład podstawowego wyposażenia stylistki wchodzi między innymi lampa do paznokci - hybrydowa będzie najlepszym rozwiązaniem.

Manicure hybrydowy to rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie wyjątkowej trwałości. Podstawą wyposażenia będzie zatem lampa do paznokci - hybrydowa formuła wymaga odpowiedniego utwardzenia.

Lampa do hybryd to wydatek, który szybko się zwraca.

Choć lampa do hybryd kosztuje ok. 100 zł, dzięki niej salon może wprowadzić do oferty paznokcie hybrydowe, które stały się prawdziwym hitem na całym świecie!

Dobra lampa UV doskonale utwardza paznokcie.

Profesjonalny sprzęt jest niezbędny, by cały proces tworzenia paznokci hybrydowych przebiegł sprawnie. Dlatego właśnie lampa UV jest niezbędna w każdym salonie posiadającym w ofercie manicure hybrydowy.

Dobra lampa do hybryd - dlaczego tak ważna?

Lampa do hybryd powinna mieć odpowiednią moc, aby lakier na paznokciach został właściwie utwardzony. Jest to bardzo ważne, ponieważ znacząco wpływa na trwałość stylizacji. Niedostatecznie utwardzony lakier może się marszczyć, odpryskiwać i schodzić, jednak to tylko połowa problemu.

Potrzebna lampa do paznokci - hybrydowa moda ogarnęła cały świat

Nic dziwnego, że paznokcie hybrydowe to hit kobiet w każdym wieku. Są piękne i trwałe, a przy tym można stworzyć tysiące wariantów ozdób w ulubionych wzorach i kolorach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dlatego warto kupić lampę UV i zacząć stylizację paznokci samodzielnie lub z przyjaciółką. To znakomita zabawa i bardzo efektowna ozdoba!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Do góry