URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • lampy uv / led

  Lampa do paznokci hybrydowa

  W skład podstawowego wyposażenia stylistki wchodzi między innymi lampa do paznokci - hybrydowa będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Manicure hybrydowy to rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie wyjątkowej trwałości. Podstawą wyposażenia będzie zatem lampa do paznokci - hybrydowa formuła wymaga odpowiedniego utwardzenia.

  Lampa do hybryd to wydatek, który szybko się zwraca.

  Choć lampa do hybryd kosztuje ok. 100 zł, dzięki niej salon może wprowadzić do oferty paznokcie hybrydowe, które stały się prawdziwym hitem na całym świecie!

  Dobra lampa UV doskonale utwardza paznokcie.

  Profesjonalny sprzęt jest niezbędny, by cały proces tworzenia paznokci hybrydowych przebiegł sprawnie. Dlatego właśnie lampa UV jest niezbędna w każdym salonie posiadającym w ofercie manicure hybrydowy.

  Dobra lampa do hybryd - dlaczego tak ważna?

  Lampa do hybryd powinna mieć odpowiednią moc, aby lakier na paznokciach został właściwie utwardzony. Jest to bardzo ważne, ponieważ znacząco wpływa na trwałość stylizacji. Niedostatecznie utwardzony lakier może się marszczyć, odpryskiwać i schodzić, jednak to tylko połowa problemu.

  Potrzebna lampa do paznokci - hybrydowa moda ogarnęła cały świat

  Nic dziwnego, że paznokcie hybrydowe to hit kobiet w każdym wieku. Są piękne i trwałe, a przy tym można stworzyć tysiące wariantów ozdób w ulubionych wzorach i kolorach. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dlatego warto kupić lampę UV i zacząć stylizację paznokci samodzielnie lub z przyjaciółką. To znakomita zabawa i bardzo efektowna ozdoba!

 • frezarki

  Frezy do paznokci

  Profesjonalne frezarki do paznokci to gwarancja jakości

  Choć w przypadku paznokci liczą się przede wszystkim umiejętności manikiurzystki, to jednak warto inwestować w wyposażenie. Sprzęt najwyższej jakości to podstawa w salonie kosmetycznym - klientki oczekują zarówno profesjonalnej obsługi, jak i sprzętu. Dostępne w naszym sklepie frezarki do paznokci to jakość połączona z atrakcyjną ceną.

  Wymienne frezy do paznokci pozwalają na szerszy zakres usług

  Wybierając frezy do paznokci należy przede wszystkim kierować się jakością - tylko wtedy będą mogły zostać odpowiednio oczyszczone i zdezynfekowane. Frezy dostępne w naszej ofercie są trwałe i wytrzymałe. Wszystkie te czynniki wpływają na jakość obsługi klientek.

  Skuteczne frezy do paznokci

  Dobrej jakości sprzęt nie tylko poprawia higienę i wpływa na profesjonalny wizerunek salonu kosmetycznego. Znacząco także skraca czas pracy, dzięki czemu manikiurzystka może obsłużyć więcej klientek w ciągu jednego dnia. Pielęgnacja paznokci za pomocą frezy do paznokci jest szybsza niż tradycyjna i nie wymaga zmiękczania skórek. Pozwala także na większą dokładność podczas skracania płytki, nadawania jej określonego kształtu, odsuwania skórek oraz usuwania hybryd. Sprawdź naszą ofertę.

 • Parafiniarki
 • Pochłaniacze pyłu

  Pochłaniacze pyłu

  Pochłaniacze pyłu są niezbędnym wyposażeniem salonu kosmetycznego.

  Praca nad paznokciami wymaga często zastosowania frezarki, a unoszący się w powietrzu pył jest nie tylko nieprzyjemnym doznaniem, ale również nie powinien być wdychany. Dlatego zarówno pracownicy, jak i klientki docenią profesjonalne pochłaniacze pyłu - pozwolą one na oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych dla zdrowia pyłów.

  Dostępne w naszej ofercie pochłaniacze pyłu idealnie sprawdzą się także w domach.

  Oferowane przez nas pochłaniacze pyłu są proste w obsłudze i mogą być również używane w prywatnych domach jako akcesoria pomocne podczas obróbki paznokci. Są także proste w obsłudze i bezawaryjne. W zależności od potrzeb poszczególne modele różnią się mocą i ilością wentylatorów.

  Pochłaniacze pyłu - higiena i estetyka miejsca pracy

  Pochłaniacze pyłu sprawiają, że kosmetyka i stylizacja paznokci odbywają się w higienicznych i przyjemnych warunkach. Co ważne, pochłaniacze pyłu wpływają także na profesjonalny wygląd miejsca pracy, co na pewno docenią zadowolone klientki, natomiast pracownicy będą zadowoleni z bezawaryjności sprzętu. Zdecydowanie przyjemniej udać się na manicure lub malowanie paznokci do salonu, który dba o każdy aspekt swojej pracy i zapewnia wysoki poziom dbałości o czystość.

 • sterylizatory / myjki
 • pozostałe
Do góry