URZĄDZENIA KOSMETYCZNE

URZĄDZENIA KOSMETYCZNE W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • lampy uv / led

  W skład podstawowego wyposażenia stylistki wchodzi między innymi lampa do paznokci - hybrydowa będzie najlepszym rozwiązaniem.

  Manicure hybrydowy to rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie wyjątkowej trwałości. Podstawą wyposażenia będzie zatem lampa do paznokci - hybrydowa formuła wymaga odpowiedniego utwardzenia.

  Lampa do hybryd to wydatek, który szybko się zwraca.

  Choć lampa do hybryd kosztuje ok. 100 zł, dzięki niej salon może wprowadzić do oferty paznokcie hybrydowe, które stały się prawdziwym hitem na całym świecie!

  Dobra lampa UV doskonale utwardza paznokcie.

  Profesjonalny sprzęt jest niezbędny, by cały proces tworzenia paznokci hybrydowych przebiegł sprawnie. Dlatego właśnie lampa UV jest niezbędna w każdym salonie posiadającym w ofercie manicure hybrydowy.

 • frezarki

  Profesjonalne frezarki do paznokci to gwarancja jakości

  Choć w przypadku paznokci liczą się przede wszystkim umiejętności manikiurzystki, to jednak warto inwestować w wyposażenie. Sprzęt najwyższej jakości to podstawa w salonie kosmetycznym - klientki oczekują zarówno profesjonalnej obsługi, jak i sprzętu. Dostępne w naszym sklepie frezarki do paznokci to jakość połączona z atrakcyjną ceną.

  Wymienne frezy do paznokci pozwalają na szerszy zakres usług

  Wybierając frezy do paznokci należy przede wszystkim kierować się jakością - tylko wtedy będą mogły zostać odpowiednio oczyszczone i zdezynfekowane. Frezy dostępne w naszej ofercie są trwałe i wytrzymałe. Wszystkie te czynniki wpływają na jakość obsługi klientek.

 • Parafiniarki
 • pochłaniacze pyłu

  Pochłaniacze pyłu są niezbędnym wyposażeniem salonu kosmetycznego.

  Praca nad paznokciami wymaga często zastosowania frezarki, a unoszący się w powietrzu pył jest nie tylko nieprzyjemnym doznaniem, ale również nie powinien być wdychany. Dlatego zarówno pracownicy, jak i klientki docenią profesjonalne pochłaniacze pyłu - pozwolą one na oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych dla zdrowia pyłów.

  Dostępne w naszej ofercie pochłaniacze pyłu idealnie sprawdzą się także w domach.

  Oferowane przez nas pochłaniacze pyłu są proste w obsłudze i mogą być również używane w prywatnych domach jako akcesoria pomocne podczas obróbki paznokci. Są także proste w obsłudze i bezawaryjne. W zależności od potrzeb poszczególne modele różnią się mocą i ilością wentylatorów.

 • sterylizatory / myjki
 • pozostałe
Do góry