Pochłaniacze pyłu

Pochłaniacze pyłu

Pochłaniacze pyłu

Pochłaniacze pyłu są niezbędnym wyposażeniem salonu kosmetycznego.

Praca nad paznokciami wymaga często zastosowania frezarki, a unoszący się w powietrzu pył jest nie tylko nieprzyjemnym doznaniem, ale również nie powinien być wdychany. Dlatego zarówno pracownicy, jak i klientki docenią profesjonalne pochłaniacze pyłu - pozwolą one na oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych dla zdrowia pyłów.

Dostępne w naszej ofercie pochłaniacze pyłu idealnie sprawdzą się także w domach.

Oferowane przez nas pochłaniacze pyłu są proste w obsłudze i mogą być również używane w prywatnych domach jako akcesoria pomocne podczas obróbki paznokci. Są także proste w obsłudze i bezawaryjne. W zależności od potrzeb poszczególne modele różnią się mocą i ilością wentylatorów.

Pochłaniacze pyłu - higiena i estetyka miejsca pracy

Pochłaniacze pyłu sprawiają, że kosmetyka i stylizacja paznokci odbywają się w higienicznych i przyjemnych warunkach. Co ważne, pochłaniacze pyłu wpływają także na profesjonalny wygląd miejsca pracy, co na pewno docenią zadowolone klientki, natomiast pracownicy będą zadowoleni z bezawaryjności sprzętu. Zdecydowanie przyjemniej udać się na manicure lub malowanie paznokci do salonu, który dba o każdy aspekt swojej pracy i zapewnia wysoki poziom dbałości o czystość.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Do góry