ZESTAWY STARTOWE I UZUPEŁNIAJĄCE DO PAZNOKCI

Podkategorie

 • Zestawy hybrydowe
 • Zestawy żelowe

  Zestaw żelowy do paznokci

  Zestaw żelowy do paznokci to doskonały prezent dla początkujących.

  Rozpoczęcie przygody z tworzeniem własnych wzorów na paznokciach wymaga początkowych inwestycji. Profesjonalny zestaw żelowy do paznokci pozwoli na skompletowanie całego wyposażenia - to świetne rozwiązanie szczególnie dla tych osób, które nie posiadają żadnego sprzętu do stylizacji i pielęgnacji paznokci.

  Dostępny w naszej ofercie zestaw żelowy do paznokci posiada wszystkie niezbędne akcesoria.

  Dzięki temu nie wymaga żadnych dodatkowych zakupów. Zestaw jest także wyposażony w specjalną kosmetyczkę, która pomieści wszystkie elementy, a także szczegółową instrukcję, ułatwiającą rozpoczęcie stylizacji. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać zestaw żelowy do paznokci w wersji podstawowej lub rozszerzonej.

  Zestaw żelowy do paznokci to idealny pomysł na rozpoczęcie nauki stylizacji.

  Zachęcamy do przejrzenia dostępnych w naszej hurtowni zestawów. Stanowią doskonały wybór dla początkujących ze względu na różnorodne elementy zestawu żelowego do paznokci i pozwalają sprawdzić, czy stylizacja jest zajęciem dla Ciebie. Zestaw może być również oryginalnym i praktycznym prezentem dla dziewczyny lub kobiety, która interesuje się modą i dbaniem o urodę. Być może taki podarunek będzie początkiem wieloletniej pasji?

 • Zestawy żelowo-hybrydowe
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Do góry